Joana Daunytė, arfa
2018 04 18
Joanos Daunytės arfos muzika klausytojus nukels į Argentiną

Balandžio 20d. Vilniaus kongresų rūmų scenoje liesis jausmingi arfos garsai, budinami lietuvių arfos ambasadore tituluojamos Joanos Daunytės rankų. Su atlikėja kalbamės apie jos koncertinės veiklos užkulisius, artėjančio koncerto programą ir arfos žavesį. Skaitykite plačiau.

Kostas Smoriginas, baritonas
2018 04 13
JUODASIS PENKTADIENIS: KOSTO SMORIGINO KONCERTĄ IŠGIRSKITE 50 PROC. PIGIAU

Skelbiame ypatingą akciją! Tik balandžio 13 d. (penktadienį) bilietams į Kosto Smorigino ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą, diriguojamą Gintaro Rinkevičiaus, taikoma 50% NUOLAIDA. Skaitykite plačiau.

CRW_9105.jpg
2018 04 12
Kitąmet bus modernizuojami Vilniaus kongresų rūmai

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kitąmet, jau įpusėjus jubiliejiniam 30-ajam orkestro koncertų sezonui, pagaliau tikisi sulaukti Vilniaus kongresų rūmų salės rekonstrukcijos. Skaitykite plačiau.

Kostas Smoriginas
2018 04 10
Kostas Smoriginas: „Turi nemeluoti ne tik žiūrovui, bet ir pačiam sau“

Balandžio 14 d. Vilniaus kongresų rūmuose ir balandžio 15 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje koncertuos vienas žymiausių lietuvių baritonų Kostas Smoriginas. Apie koncertinę programą, atlikėjo artimiausius planus bei poilsį skaitykite interviu su operos solistu Kostu Smoriginu.

Teatro savaitė 2018
2018 03 26
Teatro savaitės akcija koncertams: 2 bilietai už 1 kainą

Kovo 26 d. – balandžio 1 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras dalyvauja Teatro savaitės akcijoje. Jos metu galite įsigyti bilietų į mūsų koncertus su nuolaida „2 už 1 kainą“. Bilietų galima įsigyti Vilniaus kongresų rūmų, „Tiketos” ir „Teatrai.lt“ kasose. Skaitykite plačiau. 

Daniil Bulajev, smuikas
2018 03 20
Trylikametis smuiko virtuozas stebins ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro klausytojus

Kovo 24 d. Vilniaus kongresų rūmuose koncertuos tikras smuiko vunderkindas Daniilas Bulajevas. Viską apie tai, kaip prasidėjo trylikamečio atlikėjo muzikinė karjera ir kas laukia klausytojų artėjančiame koncerte, skaitykite straipsnyje apie jaunąjį muzikantą D. Bulajevą.

Aktoriai Aistė Lasytė ir Dominykas Vaitiekūnas
2018 03 13
Miuzikle „Benediktas ir Žirafa“ Aistė Lasytė, Dominykas Vaitiekūnas ir Gabrielia Kuodytė susidurs su netikėtais iššūkiais

Artėjant „Benedikto ir Žirafos“ premjerai su aktoriais Aiste Lasyte, Dominyku Vaitiekūnu ir Gabrielia Kuodyte kalbamės apie tai, su kokiais didžiausiais iššūkiais susiduria, kokie bus jų kuriami personažai ir kas svarbiausia, vaidinant vaikams. 

Miuziklas vaikams "Benediktas ir Žirafa"
2018 03 09
Vilniaus kongresų rūmuose – miuziklo vaikams „Benediktas ir Žirafa“ premjera

Kovo 17–18 d. Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir kompozitorius Laimis Vilkončius dar kartą suvienys jėgas ir kvies susipažinti su berniuku Benediktu ir kalbančia Žirafa. Apie nuotaikingą premjerą visai šeimai „Benediktas ir Žirafa“ skaitykite interviu su kompozitoriumi L. Vilkončiumi.

Kamerinis koncertas „Po baroko dangum“
2018 03 01
Baroko muzika Vilniaus kongresų rūmuose skambės įkvėpta ir Franko Zappos

Kovo 3 d. Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro muzikantai kvies į kelionę „Po baroko dangum“. Apie jaukų kamerinį vakarą ir intensyvų, bet nuotaikingą pasiruošimą jam skaitykite koncerto sumanytojo, altininko Benedikto Valeikos interviu. 

Anna ir Lukas Geniusai.jpg
2018 02 27
Lukas Geniušas: „Tarp mūsų su Anna nėra sienų, kurias bijotume peržengti“

Kovo 1 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje ir kovo 2 d. Vilniaus kongresų rūmuose vienas garsiausių lietuvių pianistų Lukas Geniušas pirmą kartą prisistatys Lietuvos publikai kartu su savo žmona pianiste Anna Geniušiene ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2018 02 20
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras klasiką kvies sutikti ir knygų mugėje

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras tradiciškai laukia savo klausytojų ir svečių vasario 22–25 d. „Litexpo“ parodų centre vyksiančioje kasmetinėje Vilniaus knygų mugėje. Tai vienintelis kartas metuose, kai bilietų į Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertus galima įsigyti net su 50% nuolaida. Skaitykite plačiau. 

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2018 02 13
Vilniaus kongresų rūmuose – iškalbingas šimtastygio orkestro susibūrimas

Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui skirtame Baltijos šalių orkestrų festivalio koncerte „100 stygų“ Vilniaus kongresų rūmų scenoje susiburs trijų orkestrų – Latvijos nacionalinio simfoninio, Liepojos simfoninio ir Lietuvos valstybinio simfoninio – stygininkai, kuriems diriguos maestro Gintaras Rinkevičius. Skaitykite plačiau. 

1 2 3 4 ... 7