2016.03.11.foto.A.Pozarskis-0165.jpg
2018 01 22
Dieviškoji „Turangalilos“ šviesa nutvieks orkestro gimtadienį

Vasario 2 d. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro gimtadienio koncerte skambės ypatingas kūrinys – moderniosios prancūzų muzikos klasiko Olivier Messiaeno simfonija „Turangalila“. Tai vieno didžiausių epochos menininkų dvasinė biografija, persmelkta krikščioniškų idealų ir žavesio Kūrėjo sutverta gamta. Skaitykite plačiau. 

Maestro Gintaras Rinkevičius
2018 01 22
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras plačiau atveria duris jaunimui

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras žengė didelį žingsnį, siekdamas plačiau atverti duris jauniesiems klausytojams. Nuo šių metų orkestras ėmė taikyti 50 procentų nuolaidą jaunimui iki 26 metų. Skaitykite plačiau.

Kviečiame į nemokamą simfoninį koncertą!
2018 01 16
Kviečiame į nemokamą simfoninį koncertą!

2018 m. sausio 20 d. 12:00 val. kviečiame į nemokamą dirigentų kursų pabaigos koncertą „Dirigentų paradas“. Tarptautinio meistriškumo dirigavimo orkestrui kurso vadovas prof. dr. Colin Metters. Koncerte dirigentai iš viso pasaulio atliks klasikinio repertuaro kūrinius. Skaitykite plačiau.

1268_11d2eb60f669f8370648d5b35ef338a7.jpg
2018 01 11
KVIEČIAME PRIE SAVO KOMANDOS PRISIJUNGTI TEISĖS IR PERSONALO SPECIALISTĄ (-Ę)

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia prie savo komandos prisijungti teisės ir personalo specialistą (-ę). Jūsų CV ir trumpo motyvacinio laiško laukiame iki 2018 m. vasario 11 d. Plačiau apie darbo pobūdį, atsakomybes ir reikalavimus kviečiame skaityti skelbime. 

Maestro Gintaras Rinkevičius
2018 01 09
Naujas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pusmetis: du festivaliai, žvaigždės ir miuziklo vaikams premjera

Pabaigęs šventinių koncertų maratoną, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, pradeda naują koncertų pusmetį. Jame klausytojai vėl galės išsirinkti iš plataus spektro įvairiausios muzikos koncertų. Skaitykite plačiau.

FB post.jpg
2018 01 08
Skelbiame abonementų akciją!

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras skelbia naujo pusmečio koncertų abonementų akciją! Iki vasario 11 d. skubėkite įsigyti bilietų su nuolaidomis net iki 50%! Perkant bilietus į 3–4 koncertus taikoma 25% nuolaida, į 5 ir daugiau koncertų – 30% nuolaida. Perkant bilietus į visus abonementų akcijos koncertus taikoma...

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2017 12 29
Net 75% lankytojų rekomenduotų LVSO renginius, 83% ketina čia sugrįžti

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliko vartotojų pasitenkinimo tyrimą, kurio metu buvo apklausta daugiau nei 400 respondentų, siekiant išsiaiškinti pasitenkinimą Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro teikiamomis paslaugomis. Skaitykite plačiau.

Sarsuela_3_Foto Jose Carlos Olivera.jpg
2017 12 27
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro šventiniuose koncertuose – ir Ispanijos dvarų atmosfera

Gruodžio 29 ir 30 d. Vilniaus kongresų rūmuose žiūrovų laukia ispaniškos dvasios kupina atmosfera. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas meno vadovo ir vyr. dirigento G. Rinkevičiaus, pakvies į šventinę premjerą – teatralizuotus koncertus „Ispaniškoji sarsuela“. Skaitykite plačiau.

Šviesių šv. Kalėdų ir prasmingų Naujųjų metų!
2017 12 22
Šviesių šv. Kalėdų ir prasmingų Naujųjų metų!

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir maestro Gintaras Rinkevičius sveikina Jus su šv. Kalėdomis, linkėdamas šviesos, džiaugsmo, tikrų emocijų ir nepakartojamų akimirkų Naujaisiais metais! Dėkojame Jums, kad esate kartu!

Dovana.jpg
2017 12 21
Kalėdoms dovanokite emocijas ir įspūdžius!

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia sau ir savo artimiesiems dovanoti bilietų į šventinius ir ateinančio pusmečio koncertus arba įsigyti dovanų kuponų. Skaitykite plačiau. 

Dr. Irmantas Norkus ir maestro Gintaras Rinkevičius
2017 12 13
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro mecenatais jau trečius metus iš eilės tampa advokatų kontora „Cobalt“

Jau trečius metus iš eilės advokatų kontoros „COBALT“ vadovaujantis partneris dr. Irmantas Norkus  ir maestro Gintaras Rinkevičius spaudė vienas kitam rankas, pasirašydami Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro rėmimo sutartį. Skaitykite plačiau.

Alexander Paley, fortepijonas
2017 12 05
Pianistas A. Paley: „Grodamas scenoje turi užmegzti dialogą su žmogumi“

Gruodžio 14 d. Kauno filharmonijoje ir gruodžio 15 d. Vilniaus kongresų rūmuose vėl skambės charizmatiškojo Alexanderio Paley fortepijono akordai. Lietuvą savo antraisiais namais vadinantis pianistas čia labai laukiamas klausytojų – nors kartą gyvai išgirdusiems A. Paley, jo išskirtinės charizmos nebeįmanoma pamiršti. Skaitykite plačiau.

1 2 3 4 ... 7