Roko opera „Eglė“
2018 06 12
Kompozitorius Laimis Vilkončius: „Roko opera „Eglė“ pasakoja visos žmonijos istoriją“

Laimio Vilkončiaus roko opera „Eglė“ – ne tik vienas geriausių visų laikų savo žanro kūrinių Lietuvoje, bet ir gilus filosofinis pasakojimas. Ne veltui šis kūrinys pasirinktas šiemet įvyksiančios Šimtmečio Dainų šventės atidarymo renginiui. Apie tai, ko laukti liepos 1 d. Vingio parke, kalbamės su L. Vilkončiumi.

113652634-d7708f0f-1d2a-44f7-9755-57f4d8c00ec7 (1).jpg
2018 06 01
KVIEČIAME Į 9-ĄJĮ LVSO VASAROS FESTIVALĮ

Birželio 1–15 d. vyks jau 9-asis kasmetinis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro organizuojamas LVSO vasaros festivalis, kurio metu klausytojų tradiciškai lauks trys koncertai po atviru dangumi. Apie artėjančio festivalio naujoves kalbamės su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovu Stasiu Pancekausku.

Roko opera „Eglė“
2018 05 30
LIETUVOS VALSTYBINIO SIMFONINIO ORKESTRO ROKO OPERA „Eglė“ ATIDARYS ŠIMTMEČIO DAINŲ ŠVENTĘ

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, atidarys šimtmečio Dainų šventę „Vardan tos...“. Liepos 1 d. Vingio parke žiūrovams bus pristatyta Laimio Vilkončiaus roko opera „Eglė“. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2018 05 24
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pradeda gastroles Ispanijoje

Gegužės 23–29 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, koncertuos Ispanijoje. Į koncertines gastroles išvykstantis kolektyvas per septynias dienas aplankys keturis miestus, kuriuose surengs koncertus kartu su pasaulinio garso violončelininku Mischa Maisky. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2018 05 16
Jubiliejinio 30-ojo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro sezono bilietai jau prekyboje

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras intensyviai ruošiasi jubiliejiniam 30-ajam koncertų sezonui. Šią savaitę orkestras pristatė pirmojo koncertų pusmečio renginius – bilietai į juos jau pasirodė prekyboje. Skaitykite plačiau.

Mischa Maisky_Foto Nicolas Brodard.jpg
2018 05 10
Violončelininkas Mischa Maisky nebijo laužyti klasikos pasaulio taisyklių

Gegužės 11 d. Vilniaus kongresų rūmuose sezono pabaigos koncerte kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pasirodys charizmatiškasis violančelininkas Mischa Maisky. Apie atlikėjo išskirtinę, žiūrovų akį traukiančią išvaizdą ir maištą prieš įprastą klasikinės muzikos įvaizdį skaitykite plačiau.

Mischa Maisky, violončelė
2018 05 08
Violončelininkas Mischa Maisky: „Aistra svarbiau už tobulumą“

Gegužės 11 d. Vilniaus kongresų rūmuose klausytojai turės išskirtinę galimybę išgirsti legenda jau tapusį pasaulinio garso violončelininką Mischa Maisky. Plačiau apie atlikėjo karjeros pradžią, nenuslepiamą romantizmą ir violončelę, tapusią meiluže ir žmona, skaitykite straipsnyje apie M. Maisky.

Mischa Maisky, violončelė
2018 05 02
Pasaulinio garso violončelės virtuozas Mischa Maisky atvyksta į Lietuvą

Gegužės 11 d. Vilniaus kongresų rūmuose iškilmingame orkestro sezono pabaigos koncerte grieš vienas garsiausių violončelės virtuozų pasaulyje Mischa Maisky. Apie atlikėją ir artėjančio koncerto programą skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2018 04 24
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia gyvai pažinčiai su orkestro artistais

Balandžio 27 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras klausytojams suteiks retą galimybę iš arčiau susipažinti su savo muzikantais. Apie muzikantų darbo specifiką, kylančius iššūkius ir orkestro užkulisius kalbamės su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovu Stasiu Pancekausku. Skaitykite plačiau.

Joana Daunytė, arfa
2018 04 18
Joanos Daunytės arfos muzika klausytojus nukels į Argentiną

Balandžio 20d. Vilniaus kongresų rūmų scenoje liesis jausmingi arfos garsai, budinami lietuvių arfos ambasadore tituluojamos Joanos Daunytės rankų. Su atlikėja kalbamės apie jos koncertinės veiklos užkulisius, artėjančio koncerto programą ir arfos žavesį. Skaitykite plačiau.

Kostas Smoriginas, baritonas
2018 04 13
JUODASIS PENKTADIENIS: KOSTO SMORIGINO KONCERTĄ IŠGIRSKITE 50 PROC. PIGIAU

Skelbiame ypatingą akciją! Tik balandžio 13 d. (penktadienį) bilietams į Kosto Smorigino ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą, diriguojamą Gintaro Rinkevičiaus, taikoma 50% NUOLAIDA. Skaitykite plačiau.

CRW_9105.jpg
2018 04 12
Kitąmet bus modernizuojami Vilniaus kongresų rūmai

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kitąmet, jau įpusėjus jubiliejiniam 30-ajam orkestro koncertų sezonui, pagaliau tikisi sulaukti Vilniaus kongresų rūmų salės rekonstrukcijos. Skaitykite plačiau.

1 2 3 4 ... 6