2018 m. Rugsėjo 29 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 5,00 € - 15,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Aktorius Dominykas Vaitiekūnas (Benediktas)
Aktorė Aistė Lasytė (Žirafa)
Aktorė Gabrielia Kuodytė (Močiutė)
Choras Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ merginų choras (vad. Jolita Vaitkevičienė) (Žaislai)
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Ričardas Šumila
Režisierius Evaldas Jaras
Kostiumų dailininkas Aldona Jankauskienė

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato naujausią kompozitoriaus Laimio Vilkončiaus premjerą – miuziklą vaikams „Benediktas ir Žirafa“. Mokyklinio amžiaus berniuko Benedikto pasaulyje atsiranda būtybė, su kuria jam nepaprastai įdomu bendrauti. Tai – kalbanti Žirafa. „Kokia dar žirafa?“ – aikčioja nusigandusi močiutė. Gal Benediktas paprasčiausiai susirgo? Bet iš tiesų berniukui tiesiog pabodo namuose esantys žaislai ir jis smalsiai imasi bendrauti su savo nauja drauge. Žirafa išties nepaprasta – atkeliavusi tiesiai iš Afrikos, be to, elgiasi kaip tikra kilminga ir aikštinga dama. Tik pažiūrėkite – koks kaklas, kokios kojos ir kokios manieros! Žaislams pasidaro įdomu, kas gi čia vyksta... Prasideda žaidimas – atrodo, kad abu draugai turi ko vienas kitą išmokyti...

Žaismingus, intriguojančius ir ryškius muzikinius personažus spektaklyje kurs charizmatiškieji artistai Dominykas Vaitiekūnas (Benediktas), Aistė Lasytė (Žirafa), Gabrielia Kuodytė (Močiutė) ir Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ merginų choras (Žaislai). Įvairiaspalvį muzikinį audinį aus Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas Ričardo Šumilos, kuris 2014 m. pelnė jaunojo menininko Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimą.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
  • Kortelių turėtojams – 15 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma „Omni ID“ ir „Daily Card“ kortelių turėtojams dviem bilietams.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.