2018 m. Gruodžio 15 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 3,50 € - 10,50 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Choras Mažylių choras (vad. Justina Kuliūnienė)
Choras Pirmos klasės choras (vad. Nina Timofejeva)
Choras Antros klasės choras (vad. Jurgita Dirgėlaitė)
Choras Trečios klasės choras (vad. Diana Mickevičiūtė)
Choras Jaunučių choras (vad. Edita Jaraminienė)
Choras Jaunių choras (vad. Audronė Steponavičiūtė-Zupkauskienė)
Choras Merginų choras (vad. Jolita Vaitkevičienė)

Koncerto programa

Programoje – Lietuvos bei užsienio kompozitorių kūriniai chorui ir gražiausios kalėdinės giesmės.

***

Gražia tradicija tapęs chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ koncertas visai šeimai „Kalėdinės giesmės“ – artėjančių gražiausių metų švenčių pranašas. „Liepaitės“ – ne tik ilgametes tradicijas turintis choras ir muzikos mokykla, tai gyvenimo būdas ir savitos šviesios ir teigiamos gerumo dvasios kupinas bendravimas. 1964 m. įkurtas mergaičių choras dėl savo meninės koncertinės raiškos labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų. Jo atliekama muzika – tai jaukus jaunųjų atlikėjų bendravimas su žiūrovais. Koncertas „Kalėdinės giesmės“ atneš šventinę šilumą, apgaubs muzikos jaukumu ir privers patikėti, kad stebuklų būna...

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
  • Kortelių turėtojams – 15 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma „Omni ID“ ir „Daily Card“ kortelių turėtojams dviem bilietams.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.