2020 m. Gruodžio 13 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 4,00 € - 11,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
2020 m. Gruodžio 13 d. 15 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 4,00 € - 11,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Choras Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai
Renginys perkeltas iš 2020 m. gegužės 16 d. 12 val. į 2020 m. gruodžio 13 d. 12 val. ir 15 val. Bilietai galios tie patys. 

Gruodžio 13 d. vyks du pasirodymai 12 val. ir 15 val. (Jūsų vaiko pasirodymo laiką nurodys mokykla.) Kviečiame visus pirkėjus, įsigijusius bilietus į „Kalėdines giesmes“, registruotis el. paštu registracija@lvso.lt, nurodant savo vardą, pavardę, adresą, eilę ir vietą, nurodytą ant bilieto, bei pageidaujamą pasirodymo laiką. Prašome registruotis iki spalio 31 d. Visi prisiregistravę gaus patvirtinimą.

KONCERTO PROGRAMA

Programoje Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai chorui bei gražiausios kalėdinės giesmės.

***

Gražia tradicija tapęs chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ koncertas visai šeimai „Kalėdinės giesmės“ – artėjančių gražiausių metų švenčių pranašas. „Liepaitės“ – ne tik ilgametes tradicijas turintis choras ir muzikos mokykla, tai gyvenimo būdas bei savitos šviesios ir teigiamos gerumo dvasios kupinas bendravimas. 1964 m. įkurtas mergaičių choras dėl savo meninės koncertinės raiškos labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų. Jų atliekama muzika – tai jaukus jaunųjų atlikėjų bendravimas su žiūrovais. Koncertas „Kalėdinės giesmės“ atneš šventinę šilumą, apgaubs muzikos jaukumu ir privers patikėti, kad stebuklų būna...

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.