2020 m. Gegužės 16 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 4,00 € - 11,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Choras Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai:
Choras Ankstyvojo muzikinio ugdymo choras (vad. Justina Kuliūnienė)
Choras Pirmos klasės choras (vad. Diana Mickevičiūtė)
Choras Antros klasės choras (vad. Nina Timofejeva)
Choras Trečios klasės choras (vad. Jurgita Dirgėlaitė)
Choras Jaunučių choras (vad. Edita Jaraminienė)
Choras Jaunių choras (vad. Audronė Steponavičiūtė-Zupkauskienė)
Choras Merginų choras (vad. Jolita Vaitkevičienė)
DĖMESIO! Koncertas perkeltas iš 2020 m. gegužės 16 d. 12 val. į 2020 m. gruodžio 21 d. 18.30 val. Jūsų įsigyti bilietai galios. Informaciją dėl bilietų grąžinimo pateiksime pasibaigus karantinui. Dėkojame už supratimą.

KONCERTO PROGRAMA

Programoje Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai chorui.

***

Šį pavasarį Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai pakvies klausytojus į gražiausių Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūrinių koncertą. „Liepaitės“ – ne tik ilgametes tradicijas turintis choras ir muzikos mokykla, tai gyvenimo būdas bei savitos šviesios ir teigiamos gerumo dvasios kupinas bendravimas. 1964 m. įkurtas mergaičių choras dėl savo meninės koncertinės raiškos labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų. Šiandien Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“ yra tvirtai įleidusi šaknis į Lietuvos kultūrinį gyvenimą. „Liepaitės“ koncertuoja iškiliausiose koncertų salėse, mergaičių balsai paklūsta žymiausių Lietuvos dirigentų Juozo Domarko, Gintaro Rinkevičiaus, Roberto Šerveniko, Modesto Pitrėno, Martyno Staškaus, Modesto Barkausko mostui. Chorų repertuare – nuo lietuviškų liaudies dainų iki stambios formos kūrinių su orkestrais, kuriuos jie atlieka Lietuvoje ir visoje Europoje.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.