2019 m. Spalio 30 d. 18 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 7,00 € - 11,00 €
Vieta: „White Piano Hall“ (Kėdainių g. 8, Vilnius)
Kolektyvas Šv. Kristupo medinių pučiamųjų kvintetas:
Fleita Giedrius Gelgotas
Obojus Ugnius Dičiūnas
Klarnetas Andrius Žiūra
Valtorna Andrius Dirmauskas
Fagotas Andrius Puplauskis

KONCERTO PROGRAMA

G. Ligeti, F. Farko, F. Danzi, E. Morricone, E. Griego, P. Taffanelio kūrinių ištraukos ir pasakojimai apie muziką vaikams

***

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras edukacinių koncertų savaitę užbaigs įspūdingu šv. Kristupo pučiamųjų kvinteto koncertu visai šeimai. Edukaciniame koncerte kvintetas atliks žymių kompozitorių kūrinių ištraukas, kurias nuspalvins muzikantų pasakojimai apie penkis skirtingus, savo istorijas ir įdomius nuotykius turinčius pučiamuosius instrumentus. Kuris pučiamasis instrumentas yra seniausias, kuris brangiausias, kuris ilgiausias, žemiausias, patogiausias, gražiausias?.. Visa tai ir dar daug kitokių įdomybių išgirsite atėję į šv. Kristupo medinių pučiamųjų instrumentų kvinteto koncertą.

Penkis Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatus vienijantis šv. Kristupo kvintetas, įkurtas 2003 m., savo repertuare didžiausią dėmesį skiria šiuolaikinėms ir ypač sudėtingoms kompozicijoms, nors atlieka ir nemažai senesnių epochų įvairių stilių kūrinių. Tarptautinį pripažinimą kvintetas pelnė 2007 m., kai Marselyje (Prancūzijoje) vykusiame H. Tomasi pučiamųjų kvintetų konkurse laimėjo pirmą vietą bei premiją už geriausią privalomo kūrinio atlikimą, o Japonijoje, 6-ajame Osakos kamerinės muzikos konkurse ir festivalyje, kartu su San Francisko styginių kvartetu bei Niujorko pučiamųjų kvintetu užėmė ketvirtąją vietą varžydamasis su 230 kolektyvų iš įvairių pasaulio šalių. Šv. Kristupo kvintetas dalyvauja įvairiuose muzikos festivaliuose, surengė koncertus Lietuvoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, 2005 m. išleido kompaktinę plokštelę. Ansamblis apdovanotas Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko bei LR Prezidento Valdo Adamkaus padėkos raštais.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.