2018 m. Balandžio 27 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 7,00 € - 20,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Smuikas Dainius Narkevičius, Anna Kasperovič
Altas Asta Jankauskienė
Violončelė Dmitriy Yanov-Yanovskiy
Fleita Vytenis Giknius
Obojus Ayano Sato, Ugnius Dičiūnas
Klarnetas Karolis Kolakauskas
Fagotas Andrius Puplauskis
Mušamieji Pavel Giunter, Sigitas Gailius
Arfa Vilija Grencevičiūtė
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Martynas Staškus

Koncerto programa

W. A. Mozart. Koncertas obojui C-dur, K. 314, I d. (sol. Ayano Sato)
A. Vivaldi. „Žiema“ iš ciklo „Metų laikai“ (sol. Dainius Narkevičius)
M. Bruch. Dvigubas koncertas klarnetui, altui ir orkestrui e-moll, op. 88, I d. (sol. Karolis Kolakauskas ir Asta Jankauskienė)
C. Saint-Saëns. „Morceau de Concert“, op. 154 (sol. Vilija Grencevičiūtė)
E. Elgar. Koncertas violončelei ir orkestrui e-moll, op. 85, I-II d. (sol. Dmitriy Yanov Yanovskiy)
I. Moscheles. Concertante fleitai, obojui ir orkestrui (sol. Vytenis Giknius ir Ugnius Dičiūnas)
R. Kemularia. Koncertas fagotui ir orkestrui (sol. Andrius Puplauskis)
A. Chačaturianas. Koncertas smuikui, I d. (sol. Anna Kasperovič)
A. Koppel. Tokata marimbai, vibrafonui ir orkestrui (sol. Pavel Giunter ir Sigitas Gailius)

***

Šį vakarą Jus pakviesime dar artimesnei pažinčiai. Orkestro artistų koncertas – tai reta galimybė tiesiogiai susipažinti su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro artistais, įvertinti jų talentą ir meistriškumą, o orkestro muzikantams – puiki proga asmeniškai prisistatyti Jums, akompanuojant būriui kolegų. Koncerte net dvylika Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro solistų pristatys devynis klasikinio repertuaro kūrinius. Nuo XVII a. italų genijaus Antonio Vivaldi (1678–1741) „Žiemos“ peizažo smuikui iš ciklo „Metų laikai“ iki šiuolaikinio danų kompozitoriaus Anderso Koppelio (g. 1947) muzikinių pasažų mušamiesiems – orkestro artistų koncerte galėsite išgirsti gausybę retai atliekamų ir ypač įdomių simfoninių kūrinių net dešimčiai skirtingų instrumentų: smuikui, altui, violončelei, fleitai, obojui, klarnetui, fagotui, marimbai ir vibrafonui, kartu su simfoniniu orkestru.

Šį vakarą Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dirigentas Martynas Staškus. Šalia savo pagrindinės veiklos – dirigavimo operos ir baleto spektaklių pastatymams, nuo 2004 m. M. Staškus vadovauja Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniam orkestrui, o nuo 2013 m. jis yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoninio orkestro vyr. dirigentas.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
  • Kortelių turėtojams – 15 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma „Omni ID“ ir „Daily Card“ kortelių turėtojams dviem bilietams.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.