2018 m. Vasario 14 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 10,00 € - 20,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Solistas /-ai Evelina Sašenko ir Jeronimas Milius
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Koncerto programa

Programoje gražiausios meilės dainos ir duetai iš žymiausių miuziklų.

***

Meilė ir muzika – ko daugiau gali reikėti šį romantišką ir jaukų Valentino dienos vakarą. Įspūdingo vokalo savininkai žavingoji Evelina Sašenko ir charizmatiškasis rokeris Jeronimas Milius kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Gintaro Rinkevičiaus, šį vakarą Jus ves jausmingais ir klaidžiais meilės keliais, pasakos aistringas istorijas ir leis pasinerti į karščiausių jausmų ir emocijų sūkurį.

Švelnaus, aksominio balso savininkė Evelina Sašenko Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazo vokalą. Per savo karjerą dainininkė yra sėkmingai dalyvavusi daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių bei projektų, tokių kaip „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“ ir „All that Cabaret“. Jos partneris scenoje – išskirtiniu vokalu ir interpretacijomis kaskart žavintis Jeronimas Milius. Buvęs roko grupės „Soul Stealers“ lyderis pastaruoju metu atsidėjo solinei karjerai. Jis yra vienas ryškiausių Lietuvos muzikinio teatro atlikėjų. Dainininkas sukūrė pagrindinį vaidmenį didžiulio pasisekimo sulaukusioje L. Vilkončiaus roko operoje „Eglė“, žiūrovų pamėgtuose miuzikluose „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Grafas Montekristas“, „Karmen“ ir daugybėje kitų.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
  • Kortelių turėtojams – 15 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma „Omni ID“ ir „Daily Card“ kortelių turėtojams dviem bilietams.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.