2019 m. Birželio 14 d. 20 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 9,00 € - 16,00 €
Vieta: VRM kiemas (Šventaragio g. 2)
Sopranas Vida Miknevičiūtė
Mecosopranas Milda Tubelytė
Tenoras Edgaras Davidovičius
Bosas (Solistas bus paskelbtas vėliau)
Choras (Choras bus paskelbtas vėliau)
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Koncerto programa

W. A. Mozart. „Requiem“ d-moll, K. 626

* * *

Gedulo ir vilties dieną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks vieną įstabiausių kūrinių pasaulyje – Wolfgango Amadeus Mozarto (1756–1791) „Requiem“ keturiems solistams, chorui ir simfoniniam orkestrui. W. A. Mozarto paskutiniais gyvenimo metais pradėtas rašyti kūrinys liko neužbaigtas – užtat apipintas paslapčių ir legendų. Viena iš jų – kad W. A. Mozartas, rašydamas užsakytą kūrinį, turėjo negerą nuojautą, kad rašo jį... savo paties laidotuvėms. Jau sunkiai sirgdamas ir nujausdamas artėjančią mirtį, kompozitorius paprašė kūrinį užbaigti savo mokinių – naudodamiesi W. A. Mozarto eskizais, kompozitoriaus stiliumi ir pakartojimais jie užbaigė „Requiem“ partitūrą jau po didžiojo kūrėjo mirties. Kūrinys tapo savotiška žmogaus likimo meditacija, kelione per kiekvieno gyvenimą ir jausmus.

Šį vakarą W. A. Mozarto „Requiem“ atliks Vokietijos operos teatruose dirbančios sopranas Vida Miknevičiūtė ir mecosopranas Milda Tubelytė, tenoras Edgaras Davidovičius bei vienas perspektyviausių Lietuvos jaunųjų bosų Raimundas Juzuitis.

%TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
  • Kortelių turėtojams – 15 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma „Omni ID“ ir „Daily Card“ kortelių turėtojams dviem bilietams.