Maestro Gintaras Rinkevičius
2023 01 24
Maestro Gintaras Rinkevičius apie A. Brucknerio Aštuntąją simfoniją: „Pasiklausius jos, siela tampa švaresnė“

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro atliekamas Antono Brucknerio simfonijų ciklas artėja link savo kulminacijos. Apie monumentalią A. Brucknerio Aštuntąją simfoniją, kuri skambės vasario 1 d. Nacionalinėje filharmonijoje, kviečiame skaityti maestro Gintaro Rinkevičiaus interviu.

Pianistas Lukas Geniušas
2023 01 17
LVSO gimtadienio koncerte – pianistas Lukas Geniušas ir įspūdinga vakaro programa

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras vasario 1 d. klausytojus pakvies švęsti jau 34-ąjį orkestro gimtadienį. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje klausytojai galės išgirsti vieną garsiausių Lietuvos pianistų Luką Geniušą kartu su įspūdinga Ludwigo van Beethoveno ir Antono Brucknerio kūrinių programa. Skaitykite plačiau.

Tarptautiniai dirigavimo orkestrui meistriškumo kursai
2023 01 16
Prasidėjo tarptautiniai dirigavimo orkestrui meistriškumo kursai

2023 m. sausio 16–22 d. Vilniuje vyksta Tarptautiniai dirigavimo orkestrui meistriškumo kursai. Mokytis dirigavimo meno ir siekti profesinio meistriškumo kursų dalyviams iš viso pasaulio padeda Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius). Skaitykite plačiau.

Abonementų akcija
2023 01 10
Skelbiame abonementų akciją iki vasario 14 d.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras skelbia 34 koncertų sezono II pusmečio abonementų akciją. Sausio 10 d. – vasario 14 d. kviečiame įsigyti bilietų iki 50% pigiau. Akcijos bilietai parduodami Vilniaus kongresų rūmų kasose. Skaitykite plačiau.

Maestro Gintaras Rinkevičius
2023 01 10
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia į naujo pusmečio koncertus

Prasidėjus naujiesiems metams, verta pasižvalgyti į Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertų kalendorių ir pasižymėti svarbiausias datas. Raginame nedelsti – bilietai į ryškiausius pusmečio koncertus sparčiai tirpsta, o iki vasario 14 d. jų galima įsigyti ir su abonementų akcijos nuolaidomis. Skaitykite plačiau.

Trimitai
2022 12 22
Skelbiame konkursą laisvai vietai TRIMITŲ grupėje užimti

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras skelbia konkursą laisvai vietai TRIMITŲ grupėje užimti. Jūsų CV laukiame iki 2023 m. sausio 6 d. el. paštu  andrius@lvso.lt . Skaitykite plačiau.

LVSO 34 sezono II pusmečio solistai
2022 12 19
Jau galite įsigyti bilietų į LVSO naujo pusmečio koncertus

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jau pradėjo prekybą bilietais į 2023 m. vasario–birželio mėnesio koncertus. Dovanokite įspūdingiausias patirtis sau ir savo artimiesiems. 

Smuikininkė Justina Auškelytė Rossi
2022 12 06
Smuikininkė Justina Auškelytė Rossi: „Išėjimas į sceną dalintis tuo, ką išgyvenu, yra vienas iš gražiausių dalykų“

LR Prezidento Valdo Adamkaus ir LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimus už nuopelnus Lietuvai pelniusi smuikininkė Justina Auškelytė Rossi gruodžio 9 d. Valdovų rūmuose grieš kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Kviečiame skaityti interviu su soliste.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius)
2022 11 21
Jūratė Katinaitė. Ar tikrai Šostakovičiaus simfonija apie stalinizmą?

Lapkričio 24 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas Gintaro Rinkevičiaus, kviečia klausytis Dmitrijaus Šostakovičiaus (1906–1975) Dešimtosios simfonijos e-moll, kurios premjera įvyko 1953-aisiais – Stalino mirties metais. Skaitykite plačiau.

Sopranas Aušrinė Stundytė
2022 11 17
Romoje triumfavusi operos žvaigždė Aušrinė Stundytė atvyksta į Lietuvą

Lapkričio 24 d. Nacionalinėje filharmonijoje kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru bus galima išgirsti vieną ryškiausių šių dienų operos pasaulio žvaigždžių, neseniai Romos „Parco della Musica“ auditorijoje triumfavusį sopraną Aušrinę Stundytę. Kviečiame skaityti išskirtinį interviu su soliste.

Maestro Gintaras Rinkevičius
2022 11 11
LVSO kartu su LNOBT pristato Felikso Bajoro operos-baleto „Dievo avinėlis“ premjerą

Maestro Gintaras Rinkevičius kartu su savo vadovaujamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru lapkričio 17, 18, 19 d. pristato 40 metų lauktą kompozitoriaus Felikso Bajoro operos-baleto „Dievo avinėlis“ premjerą. Skaitykite plačiau.

Philip Glass
2022 11 09
„Gaidos“ festivalio koncertas su Gidonu Kremeriu ir Giedre Dirvanauskaite perkeliamas į 2023 m. kovo 5 d.

Paaiškėjo, į kurią datą perkeliamas 2022 m. spalio 20 d. turėjęs įvykti Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas su solistais Gidonu Kremeriu (smuikas) ir Giedre Dirvanauskaite (violončelė). Skaitykite plačiau.

1 2 3 4