2024 m. Lapkričio 30 d. 19 val.
Trukmė: 1 val. 15 min.
Kaina: 15,00 € - 30,00 €
Vieta: LVSO koncertų salė (Vilniaus g. 6, Vilnius)
Kolektyvas „The New Baltic Sound Quartet“ (Pavel Giunter, perkusija; Guntars Freibergs, perkusija (Latvija); Dalia Dėdinskaitė, smuikas; Gleb Pišniak, violončelė)
Kolektyvas „Giunter Percussion“ (Pavel Giunter, Tomas Kulikauskas, Sigitas Gailius, Andrius Rekašius)
Fagotas Andrius Puplauskis
Trimitas Algirdas Januševičius

KONCERTO PROGRAMA

T. Yariv. „Gyro“
G. Koshinski. „Get it!“
N. J. Živkovič. „Born to Be Wild“
E. Séjourné. „Calienta“
N. J. Živković. „Trio per uno“
S. Miliūnaitė. „Baltic Games“
A. Šenderovas. „Songs of Shulamith“
K. Abe. „The Wave“ (solo marimba Guntars Freibergs)

Mušamųjų virtuozas Pavelas Giunteris kviečia į įspūdingą jubiliejinį koncertą kartu su legendiniais perkusijos meistrais „Giunter Percussion“, fagotininku Andriumi Puplauskiu, trimitininku Algirdu Januševičiumi ir kameriniu ansambliu „The New Baltic Sound Quartet“, vienijančiu vienus ryškiausių Baltijos šalių muzikos atlikėjų smuikininkę Dalią Dėdinskaitę, violončelininką Glebą Pišniaką ir perkusininkus Pavelą Giunterį bei Guntarą Freibergą. LVSO koncertų salėje klausytojai galės išgirsti skirtingais stiliais ir spalvomis žaižaruojančią programą, pripildytą stulbinančių virtuozinių pasažų ir gyvybe pulsuojančios energijos.

Jubiliejų švenčiantis Pavelas Giunteris – vienas žymiausių Lietuvos perkusininkų, ansamblio „Giunter Percussion“ vadovas, ilgametis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro artistas, atliekantis įvairių žanrų muziką – klasikinę, šiuolaikinę, džiazą ir world stiliaus kompozicijas. Išraiškingas, artistiškas ir temperamentingas atlikėjas nuolat dalyvauja klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu simfoniniais orkestrais, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, įvairiais kameriniais ansambliais ir solistais bei atlieka klasikinę ir šiuolaikinę muziką, džiazą bei world stiliaus kompozicijas. Kaip solistas dalyvavo šiuolaikinės muzikos festivaliuose „Gaida“, Naujosios muzikos festivalyje Rygoje, festivaliuose Lodzėje, Varšuvoje, Danijoje („ArtGenda“), Minske, Helsinkyje, Berlyne, Serbijoje („Novy Sad“), Londone ir kt. 1995 m. įkūrė ansamblį „Vilniaus mušamieji“ (dabar – „Giunter Percussion“). Muzikantas yra sukaupęs įspūdingą mušamųjų instrumentų kolekciją. P. Giunteriui dedikuoti daugelis lietuvių autorių mušamiesiems parašytų kūrinių.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „BILIETAI.LT“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.