2024 m. Gruodžio 30 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 40,00 € - 70,00 €
Vieta: LVSO koncertų salė (Vilniaus g. 6, Vilnius)
Solistas /-ai Ieva Prudnikovaitė, Ona Kolobovaitė ir Česlovas Gabalis
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

KONCERTO PROGRAMA

Programoje skambės žymiausi kūriniai iš legendinių miuziklų „Velnio nuotaka“, „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Ugnies medžioklė su varovais“, roko operos „Eglė“, filmų „Džiazas“, „Mano mažytė žmona“ ir kitų

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kviečia pasitikti Naujuosius metus, pristatydamas klausytojams naujausią savo projektą – įspūdingą gražiausių lietuviškų miuziklų ir filmų muzikos programą. Šį vakarą scenoje susitiks Lietuvos scenos žvaigždės Ieva Prudnikovaitė, Ona Kolobovaitė ir Česlovas Gabalis, kurie kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atliks gražiausias arijas, dainas ir duetus iš legendinių lietuviškų miuziklų „Velnio nuotaka“, „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Ugnies medžioklė su varovais“, „Jūratė ir Kastytis“, „Peras Giuntas“, roko operos „Eglė“, filmų „Džiazas“, „Mano mažytė žmona“ ir kitų. Lietuvos muzikos aukso fondo kūriniai parašyti žymiausių kompozitorių Viačeslavo Ganelino, Kęstučio Antanėlio, Giedriaus Kuprevičiaus, Fausto Latėno ir Laimio Vilkončiaus.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.

NUOLAIDOS NETAIKOMOS