2022 m. Gegužės 6 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 9,00 € - 24,00 €
Vieta: Valdovų rūmai (Katedros a. 4)
Aktorius VLADAS BAGDONAS
Dirigentas ADRIJA ČEPAITĖ
Orkestras LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

KONCERTO PROGRAMA

W. A. Mozart. Uvertiūra iš operos „Pagrobimas iš Seralio“
A. Glazunov. „Rytietiškas šokis“ iš baleto „Raimonda“
J. Sibelius. Simfoninė siuita „Baltazaro puota“, op. 51
N. Rimsky-Korsakov. „Šachrazada“, op. 35

***

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras šį pavasarį pristato naują projektą kartu su viena žymiausių savo kartos dirigenčių Adrija Čepaite ir legendiniu teatro ir kino aktoriumi, nacionalinės premijos laureatu Vladu Bagdonu. „Tūkstantis ir viena naktis“ – tai simfoninės muzikos koncertas, kuriame skambant pasaulinės muzikos klasikai ir literatūros šedevrų ištraukoms nagrinėjama giluminio moters archetipo tema. Kas yra toji, kurios pašaukimas – skleisti taiką ir gerovę, būti išminties ir kilnumo šaltiniu? Ar ji – žaisminga, padūkusi išdykėlė, valiūkiškai susukanti vyrams galvas? O gal – demoniška žudikė, paprašanti tavo galvos ir išplėšianti širdį? Ar pamaldi, išmintinga, bebaimė amžinybės grožio ir galios nešėja?

Koncerto idėjos autorė ir sumanytoja dirigentė, grigališkojo choralo atlikėja Adrija Čepaitė žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. A. Čepaitė chorinio dirigavimo magistro diplomą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vėliau tęsė studijas Muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete Grace (Austrija), kur įgijo choro, orkestro dirigavimo, bažnytinės muzikos ir grigališkojo choralo magistro diplomus. Jos kartu su studijų drauge Austrijoje suburtas moterų ansamblis „Graces & Voices“ jau aplankė daugybę šalių, o jo pirmąją kompaktinę plokštelę „Mysterium Crucis“ (2012 m.) įtakingas klasikinės muzikos kritikos žurnalas „Pizzicato“ pripažino senosios muzikos metų įrašu. Naujausią plokštelę „Historia Sancti Olavi“ (2016 m.) leidinys „BBC Music Magazine“ įvertino 4 žvaigždutėmis. Ne mažiau A. Čepaitė nuveikė ir populiarindama lietuvių kompozitorių muziką. 2018 m. Vokietijos įrašų kompanijos „Telos Music“ išleista kompaktinė plokštelė, kurioje skamba Broniaus Kutavičiaus, Osvaldo Balakausko, Algirdo Martinaičio kūriniai, atliekami A. Čepaitės diriguojamo Lietuvos kamerinio orkestro, žurnalo „Pizzicato“ buvo įvertinta 5 žvaigždutėmis.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 10 ir daugiau asmenų grupei. 

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.

ĮĖJIMAS Į RENGINĮ TIK SU GALIMYBIŲ PASU.