Vilniaus kongresų rūmai
2021 05 10
Vilniaus kongresų rūmų kasa vėl dirba!

Vilniaus kongresų rūmų kasa vėl dirba! Lauksime Jūsų pirmadieniais–penktadieniais 11.00–19.00 val. (pietūs 15.00–15.45 val.) ir šeštadieniais 11.00–14.45 val. Sekmadieniais kasa nedirbs. Primename, kad dėl Jūsų saugumo bilietų į mūsų koncertus kviečiame įsigyti ir internetu www.tiketa.lt. 

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2021 04 26
LVSO koncertų sezoną pratęsia iki rugpjūčio

Turime gerų naujienų mūsų klausytojams – koncertų sezoną pratęsiame iki rugpjūčio ir Jūsų dėmesiui pristatome dar devynis išskirtinius savo koncertus. Kviečiame susipažinti plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2021 04 23
INFORMACIJA APIE PERKELTUS KONCERTUS

Dėl šalyje paskelbto karantino negalėjo įvykti nemažai Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertų. Mes pasirūpinome, kad laukiamus koncertus galėtumėte išgirsti tuomet, kai tai daryti jau bus saugu. Kviečiame susipažinti su perkeltų koncertų datomis. Skaitykite plačiau.

Kompozitorius Feliksas Bajoras
2021 04 22
Keturis dešimtmečius premjeros laukianti F. Bajoro opera „Dievo avinėlis“ scenos šviesą tikisi išvysti kitąmet

Balandžio 24 d. Vilniaus kongresų rūmuose skambės Felikso Bajoro Simfonija-diptikas – tarsi įžanga į pagrindines operos „Dievo avinėlis“ temas. Operą kitąmet tikimasi pastatyti didžiojoje scenoje. Kviečiame skaityti interviu su F. Bajoru. 

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2021 04 21
Baltijos šalių orkestrų festivalis: tiesioginę transliaciją stebėkite Jums patogiausiu būdu

Balandžio 24 d. 19 val. koncertą galės išgirsti ne tik 150 klausytojų Vilniaus kongresų rūmuose, bet interneto vartotojai visame pasaulyje. Įsiklausėme į Jūsų pageidavimus ir šįkart koncertą nemokamai transliuosime populiariausiose ir prieinamiausiose interneto platformose. Skaitykite plačiau.

FB event cover_BSOF_2021 04 24_new.png
2021 04 15
Atveriame klausytojams Vilniaus kongresų rūmų duris: skambės Baltijos šalių orkestrų festivalio koncertas

Balandžio 24 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras po ilgos pertraukos vėl atveria Vilniaus kongresų rūmų duris savo klausytojams. Vilniaus kongresų rūmuose klausytojai galės išgirsti Baltijos šalių orkestrų festivalio koncertą „Tolima šviesa“. Skaitykite plačiau.

Muzikologas Viktoras Gerulaitis
2021 03 18
Prieš koncertą: Viktoras Gerulaitis apie Dmitrijaus Šostakovičiaus simfoniją Nr. 5

Kovo 19 d. 19 val. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerto „Lukas Geniušas skambina P. Čaikovskį“ tiesioginėje transliacijoje internetu klausytojai galės išgirsti ir Dmitrijaus Šostakovičiaus Penktąją simfoniją. Pristatome muzikologo Viktoro Gerulaičio parengtą simfonijos anonsą. Skaitykite plačiau.

Lukas Geniušas, fortepijonas
2021 03 12
Tiesioginė transliacija iš Vilniaus kongresų rūmų: Lukas Geniušas skambina P. Čaikovskį

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras dovanoja klausytojams pirmąjį savo koncertą nuo karantino pradžios. Kovo 19 d. 19 val. kviečiame nemokamai stebėti tiesioginę koncerto „Lukas Geniušas skambina P. Čaikovskį“ transliaciją iš Vilniaus kongresų rūmų. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2021 01 26
LVSO GIMTADIENIO PROGA – L. VAN BEETHOVENO DEVINTOSIOS SIMFONIJOS TRANSLIACIJA

Sausio 30 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, švęs savo 32-ąjį gimtadienį. Šia proga orkestras savo klausytojams dovanos nemokamą Ludwigo van Beethoveno (1770–1827) Devintosios simfonijos transliaciją. Skaitykite plačiau.

Publika veržiasi į pirmąjį orkestro koncertą 1989 m. sausio 30 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre
2021 01 25
ORKESTRO GIMTADIENIO SAVAITĖ: ARCHYVINIAI KADRAI IŠ LVSO ISTORIJOS

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro gimtadienio savaitę dalinamės archyviniais kadrais iš pirmųjų orkestro gyvavimo metų. Skaitykite plačiau.

LVSO Kalėdinis sveikinimas
2020 12 24
Ramių ir šviesių šv. Kalėdų!

Mielieji, metams baigiantis norime Jums padėkoti ir pasidžiaugti, kad esate kartu. Šiuo sudėtingu ir permainingu laikotarpiu linkime surasti gal tik širdimi matomą vietą sielos ramybei, įvertinti pauzės prasmę ir svarbą. Atsigręžkime vienas į kitą, įvertinkime tai, ką turime, pasvarstykime, kas mums svarbiausia. Ramaus Kūčių vakaro, jaukių ir...

Maestro Gintaras Rinkevičius
2020 12 23
Maestro Gintaras Rinkevičius: koncertinis nuovargis geriau už priverstinį poilsį

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras šiemet šventes pasitiks visiškai kitaip. Apie tai, kaip atrodo orkestro kasdienybė užvėrus Vilniaus kongresų rūmų salės duris, kalbamės su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovu ir vyr. dirigentu Gintaru Rinkevičiumi. Skaitykite plačiau.

1 2 3 4