2024 m. Balandžio 5 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 20,00 € - 60,00 €
Vieta: LVSO koncertų salė (Vilniaus g. 6, Vilnius)
Choras Kauno valstybinis choras (vad. Robertas Šervenikas)
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

KONCERTO PROGRAMA

Gražiausi chorai iš G. Verdi operų „Nabukas“, „Trubadūras“, „Makbetas“, „Rigoletas“, „Likimo galia“, „Don Karlas“, „Aida“ ir R. Wagnerio operų „Tanhoizeris“ bei „Lohengrinas“.

Ne vienam klasikinės muzikos mylėtojui koncertuose yra tekę girdėti žymiausias operų arijas, ir tik nedaugelis susimąstė, jog operų kūrėjai paliko ir neišsemiamą chorinių kūrinių lobyną. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas maestro Gintaras Rinkevičius kartu su Kauno valstybinio choro meno vadovu maestro Robertu Šerveniku sumanė klausytojams pristatyti išskirtinę gražiausių operų chorų programą. Šį vakarą girdėsite gražiausius chorus iš neprilygstamųjų Giussepe Verdi (1813–1901) operų šedevrų „Nabukas“, „Trubadūras“, „Makbetas“, „Rigoletas“, „Likimo galia“, „Don Karlas“, „Aida“ ir didingųjų Richardo Wagnerio (1813–1883) operų „Tanhoizeris“ bei „Lohengrinas“. Dar prieš gerą šimtmetį tais pačiais metais gimę XIX a. Europos operos grandai G. Verdi ir R. Wagneris dažnai buvo lyginami tarsi vienas kito priešingybės: italas–vokietis, populiarus–rimtas, paprastas–sudėtingas, konservatyvus–radikalus. Tačiau šiandien šių dviejų kompozitorių savitumas, su niekuo nesupainiojamas braižas ir jaudinantis genialumas darniai dera ne tik operos pasaulyje – juo gerėtis kviesime ir šio vakaro koncerte.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 10 ir daugiau asmenų grupei.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

„Bilietai.lt“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.