2024 m. Gruodžio 11 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 10,00 € - 20,00 €
Vieta: LVSO koncertų salė (Vilniaus g. 6, Vilnius)
Muzikos mokykla Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos kolektyvai:
Orkestras Simfoninis orkestras (vad. Kęstutis Lipeika, Mantas Makrickas)
Orkestras Pučiamųjų orkestras (vad. Eimantas Anskaitis, Aivaras Linkevičius)
Orkestras Akordeonistų orkestras (vad. Vladimir Voskan, Agnė Rimgailaitė)
Orkestras Liaudies instrumentų orkestras (vad. Rūta Budrytė, Viktoras Rimša)
Choras Jaunių choras „Cantica“ (vad. Gražina Gumuliauskienė)
Choras Jaunučių chorai
Solistas /-ai Solistai ir mokinių ansambliai

KONCERTO PROGRAMA

Programoje – Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai.

Šią žiemos popietę gražiausiomis muzikinėmis spalvomis nuspalvins Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtinių kolektyvai. Skirtingi solistai, chorai, instrumentalistai, ansambliai ir orkestrai jau tradicija tapusiame rudens koncerte dėlios įvairiaspalvį muzikinį vitražą, klausytojams dovanodami daugybę įvairių Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūrinių. Nuo akordeonų iki bigbendo, nuo pučiamųjų iki folkloro – savo talentu džiuginantys jaunieji muzikai sukurs puikią nuotaiką ir tikrai neleis sušalti!

Mažai kas žino, kad jau daugiau nei keturis dešimtmečius veikianti Karoliniškių muzikos mokykla – viena didžiausių muzikos mokyklų šalyje. Joje daugiau nei 1100 moksleivių mokosi groti fortepijonu, styginiais, pučiamaisiais, mušamaisiais, liaudies instrumentais, akordeonu. Karoliniškių muzikos mokykloje taip pat dėstomas chorinis ir solinis dainavimas, solfedžio, muzikos istorija ir kompozicija. Mokyklos kolektyvai aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose, Lietuvos dainų šventėse.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „BILIETAI.LT“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.