1457_5923f570f43f2179fc6d15c8a09f4d6d.jpg
2017 12 08
ŠĮ SAVAITGALĮ KEIČIASI KASOS DARBO LAIKAS

Informuojame, kad šį savaitgalį keičiasi Vilniaus kongresų rūmų kasos darbo laikas. Šeštadienį (gruodžio 9 d.) kasa dirbs 15.15–19.00 val. Sekmadienį (gruodžio 10 d.) kasa dirbs 17.00–19.00 val. Kviečiame apsilankyti!

Alexander Paley, fortepijonas
2017 12 05
Pianistas A. Paley: „Grodamas scenoje turi užmegzti dialogą su žmogumi“

Gruodžio 14 d. Kauno filharmonijoje ir gruodžio 15 d. Vilniaus kongresų rūmuose vėl skambės charizmatiškojo Alexanderio Paley fortepijono akordai. Lietuvą savo antraisiais namais vadinantis pianistas čia labai laukiamas klausytojų – nors kartą gyvai išgirdusiems A. Paley, jo išskirtinės charizmos nebeįmanoma pamiršti. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2017 12 04
Veidai už instrumentų: LVSO ir „bohemiečių“ bendradarbiavimas

11 metų – tiek trunka Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro ir „Vilnius City Opera“ bendradarbiavimas. „Orkestro duobės nebuvimas Vilniaus kongresų rūmų salėje suteikia nepaprastai glaudų muziko ryšį su solistais ir sceniniu veiksmu“, – sako režisierė Dalia Ibelhauptaitė. Apie daugiau iššūkių operų pastatymuose plačiau...

Kadras iš animacinio filmo „Sniego senis“ (angl. „The Snowman“)
2017 11 30
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks muziką iš legendinio filmo vaikams „Sniego senis“

Gruodžio 2 d. Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas Mindaugo Piečaičio, atliks ypatingą kūrinį – britų kompozitoriaus H. Blake’o sukurtą garso takelį legendiniam, „Oskaro“ nominaciją pelniusiam britų animaciniam filmui vaikams „Sniego senis“. Skaitykite plačiau. 

Julija Novikova, sopranas
2017 11 21
Placido Domingo scenos partnerė Julija Novikova koncertuos su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru

Vienas ryškiausių savo kartos sopranų, Placido Domingo scenos partnerė Julija Novikova atvyksta į Lietuvą. Lapkričio 24 d. Vilniaus kongresų rūmuose solistę galės išgirsti ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro klausytojai. Skaitykite plačiau.  

Maestro Gintaras Rinkevičius
2017 11 20
Gintaras Rinkevičius: „Samsonas – politinio aklumo simbolis“

Artėjant naujausios C. Saint-Saënso operos „Samsono ir Dalilos“ premjerai gruodžio 6–10 d., su maestro Gintaru Rinkevičiumi kalbamės apie prancūziškosios operos subtilumus, dirigento mokslų ir pasiruošimo užkulisius, aistrą automobiliams ir motociklams, kodėl svarbu žinoti, kas yra Rihanna, bei taksisto profesiją. Skaitykite plačiau. ...

Gintaras Rinkevicius_Butina nurodyti autoriu_Foto A. Oshepkov.jpg
2017 11 14
Maestro Gintaras Rinkevičius: „Alpių simfonija – šiuo metu mylimiausias mano kūrinys“

Lapričio 24 d. Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks įspūdingu muzikiniu audiniu pasižyminčią R. Strausso „Alpių simfoniją“. Apie ypatingo grožio ir sudėtingumo filosofinį muzikos kūrinį kalbamės su maestro Gintaru Rinkevičiumi. Skaitykite plačiau.

Carlos Piñana, flamenko gitara
2017 11 07
Flamenko gitaros virtuozas Carlosas Piñana savo naujausią kūrinį pristatys su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru

Lapkričio 11 d. Vilniaus kongresų rūmuose garsios flamenko muzikų šeimos atstovas, flamenko gitaros virtuozas Carlosas Piñana publikai pristatys naujausią savo darbą – siuitą „Rubato“ flamenko gitarai ir simfoniniam orkestrui. Skaitykite plačiau.

Maestro Gintaras Rinkevičius
2017 11 06
Laida apie maestro Gintarą Rinkevičių

Spalio 26 d. buvo parodyta įdomi LRT laida „Nacionalinis turtas“ apie maestro Gintarą Rinkevičių ir jo įkurtą bei jau 29 metus vadovaujamą Lietuvos valstybinį simfoninį orkestrą. Laidoje kalbinami maestro G. Rinkevičius, LVSO koncertmeisteris ir pirmasis smuikas Zbignievas Levickis, muzikologė Beata Baublinskienė, rodomi LVSO...

Andrea Bocelli su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro muzikantais, 2015 m.
2017 11 03
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras koncertuos su pasaulinio garso tenoru Andrea Bocceli

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jau antrą kartą yra kviečiamas koncertuoti kartu su pasaulinio garso italų tenoru Andrea Bocelli. Šiuo metu orkestras intensyviai ruošiasi pasirodymams, vyksiantiems lapkričio 4 d. Kaune ir lapkričio 7 d. Rygoje.

Rokas Zubovas, fortepijonas
2017 10 26
Rokas Zubovas: „Vilniaus kongresų rūmuose įvyks tai, ko negali numatyti“

Pianistą Roką Zubovą spalio 29 d. bus galima išgirsti Vilniaus kongresų rūmuose, kur jis kartu su kitais penkiais žinomais muzikantais kurs muzikines improvizacijas tapybos darbų temomis. Su pianistu kalbamės apie būsimą tapybos ir muzikos projektą, jo asmeninį santykį su kūryba ir pastangas nepasiduoti kasdienybės rutinai.

Vilniaus kongresų rūmuose žymūs atlikėjai skleis muzikinius burtus tapybos darbų temomis
2017 10 24
Vilniaus kongresų rūmuose žymūs atlikėjai skleis muzikinius burtus tapybos darbų temomis

Spalio 29 d. Vilniaus kongresų rūmuose skambės intriguojantis muzikos ir tapybos projektas „Haruspicija“. Projektas suvienijo šešis garsius muzikantus, kurie scenoje improvizuos tapybos darbų temomis. Apie koncertą kalbamės su projekto autoriumi tapytoju A. Šlipavičiumi-Šlipu.

1 2 3 4 ... 6