Tel. 8 5 261 88 28

Kasos darbo laikas

Darbo dienomis:  11.00–19.00 val. Pietų pertrauka: 15.00–15.45 val.
Šeštadieniais:  11.00–14.45 val.  
Sekmadieniais:  nedirba  

 

Koncertų vadybininkė Aušra Gorodeckaitė

Tel. 8 5 262 95 42
El. p. ausra@lvso.lt

Administratorius Darius Paukštis

Tel. 8 5 261 87 07
El. p. kongresai@lvso.lt

Darbo laikas:

Darbo dienomis: 8.00–17.00 val. Savaitgaliais: nedirba

 

Adresas Tel. Nr. Faks. Nr.
Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius 8 5 262 81 27 8 5 212 09 66
Darbo laikas:    
Darbo dienomis: 08:00–17:00 val. Savaitgaliais: nedirba    

 

Vardas, pavardė Pareigos Tel. Nr. El.p. adresas
Gintaras Rinkevičius Orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas 8 5 262 81 27  
Stasys Pancekauskas Orkestro vadovas 8 5 262 81 27 direktor@lvso.lt
Danguolė Muravjova Sekretorė 8 5 262 81 27 kanceliarija@lvso.lt
Vaiva Peciukonytė Teisininkė-personalo specialistė 8 5 261 76 04 vaiva@lvso.lt
       
Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės skyrius
Danguolė Zulonienė Vyriausia buhalterė 8 5 261 84 25 danguole@lvso.lt
Jūra Šniukštienė Vyr. buhalterės pavaduotoja 8 5 215 76 74 buhalterija@lvso.lt
Renata Šuškevičienė (motinystės atostogose) Vyresnioji buhalterė  8 5 215 76 70 renata@lvso.lt
Jelena Alenovičienė Vyresnioji buhalterė  8 5 261 76 04 jelena@lvso.lt
Raminta Klarenbeek Vyresnioji buhalterė-kasininkė 8 5 215 76 74 raminta@lvso.lt
 
Koncertų skyrius
Karina Amulienė Koncertų skyriaus vadovė 8 5 261 24 91 karina@lvso.lt
Aušra Gorodeckaitė Koncertų vadybininkė 8 5 262 95 42 ausra@lvso.lt
Ieva Bačiulytė Koncertų vadybininkė reklamai 8 5 262 95 42 ieva@lvso.lt
Darius Paukštis Administratorius 8 5 261 87 07 kongresai@lvso.lt
 
Ūkio skyrius
Martynas Būdvytis Ūkio skyriaus vadovas 8 5 261 29 16 martynas@lvso.lt
 
Andrius Puplauskis Orkestro inspektorius 8 5 262 95 42 andrius@lvso.lt
Toma Bandzaitytė Bibliotekininkė 8 614 25364 toma@lvso.lt

Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius
Įstaigos kodas 190755747
PVM kodas LT907557410 

El. paštas: kanceliarija@lvso.lt
Tel.: (8 5) 262 81 27
Faks.: (8 5) 212 09 66

Vilniaus kongresų rūmai
Vilniaus g. 6-1, Vilnius
(8 5) 262 81 27