Tel. 8 5 261 88 28

Kasos darbo laikas 2019 m. liepos 131 d.

Pirmadienis–ketvirtadienis:  10.00–19.00 val. Pietų pertrauka: 14.00–14.45 val.
Penktadienis:  10.00–17.45 val. Pietų pertrauka: 14.00–14.45 val.
Šeštadienis–sekmadienis:  nedirba  

Bilietų į mūsų koncertus taip pat kviečiame įsigyti „Tiketos“ ir „Teatrai.lt“ kasose.

Koncertų vadybininkė Simona Zbarauskaitė-Dovidauskienė

Tel. 8 5 262 95 42
El. p. simona@lvso.lt

Administratorius Darius Paukštis

Tel. 8 5 261 87 27
El. p. kongresai@lvso.lt

Darbo laikas:

Darbo dienomis: 8.00–17.00 val. Savaitgaliais: nedirba

 

 

Adresas

Tel. Nr. El. p. adresas
Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius 8 5 262 81 27 kanceliarija@lvso.lt
Darbo laikas:    
Darbo dienomis: 08:00–17:00 val. Savaitgaliais: nedirba    

 

Vardas, pavardė Pareigos Tel. Nr. El.p. adresas
Gintaras Rinkevičius Orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas 8 5 262 81 27  
Stasys Pancekauskas Orkestro vadovas 8 5 262 81 27 direktor@lvso.lt
Danguolė Muravjova Personalo specialistė 8 5 262 81 27 kanceliarija@lvso.lt
Lidija Saikevičienė (motinystės atostogose) Teisininkė-personalo specialistė 8 5 262 81 27 lidija@lvso.lt 
       
Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės skyrius
Danguolė Zulonienė Vyriausia buhalterė 8 5 262 81 27 danguole@lvso.lt
Renata Šuškevičienė  Vyresnioji buhalterė  8 5 262 81 27 renata@lvso.lt
Jelena Alenovičienė Vyresnioji buhalterė  8 5 215 76 74 buhalterija@lvso.lt
Raminta Klarenbeek Vyresnioji buhalterė-kasininkė 8 5 215 76 74 raminta@lvso.lt
 
Koncertų skyrius
Karina Pautienienė Koncertų skyriaus vadovė 8 5 262 81 27 karina@lvso.lt
Simona Zbarauskaitė-Dovidauskienė Koncertų vadybininkė 8 5 262 95 42 simona@lvso.lt
Aušra Gorodeckaitė (motinystės atostogose) Koncertų vadybininkė 8 5 262 95 42 ausra@lvso.lt
Ieva Bačiulytė Koncertų vadybininkė reklamai 8 5 262 95 42 ieva@lvso.lt
Darius Paukštis Administratorius 8 5 262 81 27 kongresai@lvso.lt
 
Ūkio skyrius
Martynas Būdvytis Ūkio skyriaus vadovas 8 611 12414 martynas@lvso.lt
 
Andrius Puplauskis Orkestro inspektorius 8 5 262 95 42 andrius@lvso.lt
Dmitriy Yanov Yanovskiy Bibliotekininkas 8 614 25364 dmitrij@lvso.lt 
Toma Bandzaitytė-Puplauskė (motinystės atostogose) Bibliotekininkė   toma@lvso.lt 

 

 

 

 

Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius
Įstaigos kodas 190755747
PVM kodas LT907557410 

El. paštas: kanceliarija@lvso.lt
Tel.: (8 5) 262 81 27
Faks.: (8 5) 212 09 66

Vilniaus kongresų rūmai
Vilniaus g. 6-1, Vilnius
(8 5) 262 81 27