2017 m. Gruodžio 31 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 30,00 € - 90,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Solistas /-ai Ieva Prudnikovaitė
Solistas /-ai Evelina Sašenko
Solistas /-ai Povilas Meškėla
Solistas /-ai Paulius Bagdanavičius
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Koncerto programa

Programoje gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų „Operos vaiduoklis“, „Katės“, „Paryžiaus katedra“, „Mulen Ružas“ ir kt.

***

Naujųjų metų vakarą kviečiame Jus praverti stebuklingas duris ir leistis į nuotykių kupiną kelionę po magišką miuziklų pasaulį. Tai ypatingas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro projektas, kuris taps gražiausių žiemos švenčių savaitės perlu. Šiame koncerte net keturi žymūs Lietuvos dainininkai kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, atliks įspūdingiausias arijas iš garsiausių visų laikų miuziklų.

„Operos vaiduoklis“, „Katės“, „Paryžiaus katedra“ – šiuos miuziklus dievina visas pasaulis, o jų melodijos pasakoja visiems pažįstamas istorijas. Kas nenorėtų pasivaikščioti po operos užkulisius kartu su paslaptinguoju Operos vaiduokliu, nelaimingai įsimylėjusiu gražiąją Kristiną, pasinerti į prisiminimus su žaviosiomis Katėmis ar kartu su Kvazimodu išgyventi meilę kerinčio grožio čigonei Esmeraldai?

Visi miuziklai, kurių melodijas galėsite išgirsti šį vakarą, pasaulyje sulaukė pasakiškos sėkmės. Andrew Lloydo Weberio sukurti „Operos vaiduoklis“ ir „Katės“ yra du populiariausi miuziklai Brodvėjaus istorijoje, jie sumušė visus pasaulinius teatro rekordus ir per savo gyvavimo istoriją yra parodyti po beveik 10 tūkstančių kartų. O Riccardo Cocciante „Paryžiaus katedra“ įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip sėkmingiausiai per pirmuosius savo gyvavimo metus pasirodęs miuziklas.

Neabejokite – šį šventinį vakarą Brodvėjus persikels į Vilniaus kongresų rūmų sceną. Kviečiame keliauti kartu su mumis!

Nuolaidos netaikomos.